Witaj nieznajomy

Stowarzyszenie Hodowców Alpak i Lam

Victoria Barrett

Victoria Barrett

Victoria BarrettVictoria Barrett certyfikowany senior konsultant CAMELIDynamics.

Victoria od 10 lat współpracuje z twórcą metody CAMELIDynamics. Martha McGee Bennet – autorka metody CAMELIDynamics, prowadziła kursy o charakterze międzynarodowym, na farmie Victorii i Rogera Barrett. W kursach brały udział osoby zarówno z Anglii jak i Francji, Austrii i Irlandii. Warsztaty CAMELIDynamics dedykowane są dla właścicieli alpak oraz dla studentów weterynarii.

Victoria wraz z mężem Rogerem są właścicielami małej, ale prężnie działającej farmy ukierunkowanej na rekreację, alpakoterapię, ale także na wykorzystanie włókna.

Poza kursami CAMELIDynamics prowadzą warsztaty z filcowania, barwienia włókna, tkania i przędzenia na kołowrotku.

Camelid Assisted Activities(CAA) and Camelid Assisted Therapy (CAT) Victoria przez lata wykonywała swoją pracę zawodową jako ratownik medyczny i terapeuta. Ma duże doświadczenie w pracy z depresją, lękiem, traumą i przemocą. Dzięki temu doświadczeniu prowadzi alpakoterapię bazującą na autorskich zasadach Camelid Assisted Activities (CAA) and Camelid Assisted Therapy (CAT). Metody te łączą praktyki terapeutyczne z techniką CAMELIDynamics.

W najbliższym czasie rozpoczną się warsztaty z pracy tymi metodami. Warsztaty bedą przeznaczone dla terapeutów pragnących poszerzyć zakres swoich metod terapeutycznych (CAT) jak również osób pragnących wspierać potrzebujących obecnoscią alpak (CAA).

W całej działalności Victorii i Rogerowi pomagają niestrudzenie ich 43 alpaki, które Vicoria i Roger strzygą w duchu Camelidynamics :)